Wiele emocji i łzy wzruszenia… Nastrojowe jasełka z dedykacją dla 6-letniej ciężko chorej Mai [FOTO]

0
1004

Wielu emocji i łez wzruszenia dostarczyło dzisiejsze wydarzenie, które miało miejsce w Miejskim Domu Kultury w Kole. W nastrojowym, refleksyjnym przedstawieniu jasełkowym wystąpili wychowankowie Tęczowego Przedszkola, którzy wraz z dyrekcją placówki, opiekunami, rodzicami oraz członkami Stowarzyszenia „Autyzm i My” swój występ dedykowali 6-letniej ciężko chorej Mai. – To dla naszej Mai. Naszej, bo Maja jest z nami w Tęczowym Przedszkolu od prawie 4 lat. Przyszła do nas, gdy miała niespełna. 2,5 roku, a dziś występują dla niej koledzy, koleżanki z całego przedszkola i szkoły. Naszej, bo Maja bardzo często w naszych przedstawieniach grała jedne z najważniejszych ról. Zawsze uśmiechnięta, radosna i gotowa do pomocy… – mówiła dyrektor Niepublicznego Tęczowego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, Maria Ugarenko-Kupińska. – W grudniu dowiedzieliśmy się, że jest poważnie chora. To bardzo trudne dla niej, dla jej kolegów, koleżanek i dla nas dorosłych… Dziś Maja jest bohaterką tego spotkania. Chcieliśmy zadedykować jej tę jasełkową prezentację, i choć nie może być w tej chwili z nami, bo musi być intensywnie leczona, wiemy, że wróci do nas, jak zawsze radosna i uśmiechnięta. Mamy też nadzieję, że Maja ogląda nasze spotkanie online. Maju, to wszystko jest dla Ciebie! Ściskamy Cię gorąco i czekamy na wspólne rozmowy, zabawę i występy!

W sali, podczas występów, obecny był tata dziewczynki, który nie krył łez wzruszenia. Podziękował za piękny koncert i prosił o duchowe wsparcie w tych jakże trudnych dla całej rodziny chwilach, oraz modlitwę za zdrowie dla Mai.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here