Dzieci i strażacy dekorowali choinkę przed ratuszem! Był też święty Mikołaj! [FOTO]

1
260
6 grudnia upłynął dzieciom i ich rodzicom na zabawie ze świętym Mikołajem. Na wyjątkową imprezę wszystkich chętnych mieszkańców zaprosili Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie wraz z Urzędem Miejskim w Kole, MDK, KPP w Kole, OSP Koło nad Wartą, PCK, ZHP oraz SP nr 1.
Na uczestników imprezy czekało moc atrakcji, wśród których nie zabrakło konkursów, zabaw tanecznych i niespodzianek. Największym jednak przeżyciem okazała się wizyta wyposażonego w paczki świętego Mikołaja oraz możliwość przywitania się z nim i zrobienia sobie pamiątkowej fotografii. Wiele emocji dostarczyła także okazja do dekorowania pokaźnego świerku, który wczoraj stanął przed ratuszem. W tym trudnym zadaniu dzieciom pomagali strażacy z OSP Koło nad Wartą, którzy dzielnie wspinali się po szczeblach drabiny, by na gałązkach zawiesić kolorowe łańcuchy. Nad wszystkim czuwali wolontariusze PCK oraz policjanci, którzy pokazywali maluchom do radiowóz.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

1 KOMENTARZ

  1. ale dbaja o wyspe tylko szkoda ze mikolaj rozdawal paczuszki nie dla wszystkich dzieci ciekawe jak by organizatorzy sie czuli jakby przyszlo wiecej dzieci i nie mieli by karteczek po pacxzuszki dobrze ze rodzice sa rozwazni i nie leca po darmowe paczuszki jakby to wytlumaczyli dzieciom to trofe nie fajne jest oglaszac zapraszac .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here