Dzieci i strażacy dekorowali choinkę przed ratuszem! Był też święty Mikołaj! [FOTO]

1
217
6 grudnia upłynął dzieciom i ich rodzicom na zabawie ze świętym Mikołajem. Na wyjątkową imprezę wszystkich chętnych mieszkańców zaprosili Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie wraz z Urzędem Miejskim w Kole, MDK, KPP w Kole, OSP Koło nad Wartą, PCK, ZHP oraz SP nr 1.
Na uczestników imprezy czekało moc atrakcji, wśród których nie zabrakło konkursów, zabaw tanecznych i niespodzianek. Największym jednak przeżyciem okazała się wizyta wyposażonego w paczki świętego Mikołaja oraz możliwość przywitania się z nim i zrobienia sobie pamiątkowej fotografii. Wiele emocji dostarczyła także okazja do dekorowania pokaźnego świerku, który wczoraj stanął przed ratuszem. W tym trudnym zadaniu dzieciom pomagali strażacy z OSP Koło nad Wartą, którzy dzielnie wspinali się po szczeblach drabiny, by na gałązkach zawiesić kolorowe łańcuchy. Nad wszystkim czuwali wolontariusze PCK oraz policjanci, którzy pokazywali maluchom do radiowóz.
- Reklama -

1 KOMENTARZ

  1. ale dbaja o wyspe tylko szkoda ze mikolaj rozdawal paczuszki nie dla wszystkich dzieci ciekawe jak by organizatorzy sie czuli jakby przyszlo wiecej dzieci i nie mieli by karteczek po pacxzuszki dobrze ze rodzice sa rozwazni i nie leca po darmowe paczuszki jakby to wytlumaczyli dzieciom to trofe nie fajne jest oglaszac zapraszac .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here