Dyrektor szpitala podziękowała darczyńcom za wsparcie i akcje charytatywne

0
572
DSC05180

Spotkanie, które miało charakter podziękowania darczyńcom, zorganizowała dyrektor kolskiej lecznicy. Iwona Wiśniewska wyraziła swoją wdzięczność przedstawicielom instytucji, organizacji, stowarzyszeń, samorządów oraz firm, które w minionych miesiącach wsparły lecznicę zarówno finansowo, jak i we własne produkty. – Dziękuję, że los naszego szpitala nie jest państwu obojętny oraz za to, że zauważyliście potrzeby naszych małych milusińskich, i nie tylko – powiedziała szefowa lecznicy, witając przybyłych.

Zaproszeni goście reprezentowali podmioty, które zaangażowały się w akcje charytatywne na rzecz oddziału dziecięcego SP ZOZ-u w Kole, ale także wsparły finansowo szpital w zakupie potrzebnego sprzętu, jak chociażby wyposażenia nowego ambulansu dla podstacji w Kłodawie w system kompresji klatki piersiowej. – Dziękujemy za wszystkie wydarzenia charytatywne, które zostały zorganizowane, oraz za wszystkie pozostałe formy pomocy, które otrzymaliśmy – dodała szefowa placówki medycznej.

Przedstawiciele instytucji otrzymali podziękowania w formie okolicznościowego adresu oraz symbolicznej róży. Nie wszyscy z kilkunastu zaproszonych osób, ze względu na obowiązki, mogli dotrzeć na spotkanie, niemniej także do tych nieobecnych dyrektor Iwona Wiśniewska skierowała słowa wdzięczności oraz poleciła się pamięci na przyszłość. Przy tej okazji wraz z p.o. zastępcy dyrektora ds. lecznictwa Aleksandrą Pakułą przybliżyła zebranym temat związany z pozyskaniem środków na zakup nowoczesnego laparoskopu.

Czytaj także: W gminie Koło rozmawiali o pomocy w zakupie laparoskopu

Być może działając wspólnie uda się znaleźć sposób, by zgromadzić potrzebną kwotę. Zatem wymiana zdań i opinii jest potrzebna, tym bardziej, że im więcej osób zaangażuje się w sprawę, tym większe szanse na sukces.

Czytaj także: Sprzęt i zabawki już na oddziale, czyli finał 24-godzinnego maratonu pod dachem! 

Pierwsza z systemem kompresji klatki piersiowej

Znany jest efekt VII Turnieju o Puchar Malinowej Mamby. Zakupiony sprzęt niebawem trafi do kolskiego szpitala