Drużyny z Dobrowa cieszyły się ze zwycięstwa! [FOTO]

0
334
DSC08969

Podczas XV Krajowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych w Polanicy Zdroju druhowie i druhny OSP Dobrów zdobyli brązowe medale w kategorii męskich i kobiecych drużyn pożarniczych. Dziś w Kłodawie udowodnili, że są w doskonałej formie i wygrali Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze. Wraz ze swoimi kibicami doskonale się bawili i radośnie świętowali zwycięstwo.

W rywalizacji wzięły udział 3 drużyny kobiece. W klasyfikacji generalnej pierwsze miejsce zajęła OSP Dobrów, drugie – OSP Grzegorzew, a trzecie – OSP Olszówka. W zawodach uczestniczyło też 16 zespołów męskich. Z głównym trofeum z Kłodawy wyjechali druhowie z Dobrowa. Drugie miejsce stało się udziałem OSP Grzegorzew, a trzecie – OSP Rośle. Kolejne w klasyfikacji generalnej były drużyny OSP: Straszków, Borysławice, Karszew, Kłodawa, Łuczywno, Kiełczewek-Boguszyniec, Olszówka, Wrząca Wielka, Drzewce, Elizanów, Leszcze, Ochle i Długie.

Poniżej galeria zdjęć z dzisiejszych zawodów. Zachęcamy do obejrzenia.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here