Dokumenty podpisane. Dotacje na drogi trafiły do gmin Kłodawa i Grzegorzew [FOTO]

1
92
DSC08168

Liczna grupa samorządowców gminy Kłodawa, na czele z burmistrzem Piotrem Michalakiem, oraz gminy Grzegorzew z wójt Bożeną Dominiak i skarbnik Renatą Dopierałą odebrali dziś symboliczne czeki, a włodarze podpisali dokumenty na dofinansowanie trzech traktów na terenie samorządów. Dotacje pochodzą z Funduszu Dróg Samorządowych i w gminie Kłodawa posłużą do modernizacji Alei 1000-lecia oraz przebudowy ulic Bohaterów Września 1939 i 3 Maja. Pierwsza opiewa na 709 131 zł, a druga na 572 437 złotych.

W gminie Grzegorzew z udziałem środków FDS-u przebudowana zostanie droga gminna w miejscowości Tarnówka. Wsparcie wynosi 600 584 zł.

Włodarze nie kryli zadowolenia z faktu, że środki te trafiły do ich samorządów, ponieważ są to wyczekiwane i bardzo ważne dla mieszkańców inwestycje.

W spotkaniu, które dziś odbyło się w siedzibie Starostwa Powiatowego w Kole, oprócz wojewody wielkopolskiego Zbigniewa Hoffmanna, który z samorządowcami sygnował dokumenty, udział wzięli także poseł na Sejm RP Leszek Galemba, wicewojewoda Aneta Niestrawska, starosta kolski Robert Kropidłowski i jego zastępca Sylwester Chęciński.

Poniżej galeria zdjęć z dzisiejszego sygnowania dokumentów.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here