Dla podróżujących między Kutnem a Koninem. Bilety PKP Intercity honorowane w wybranych pociągach Kolei Wielkopolskich

2
268

Zapewne niewielu podróżujących wie, że w związku z remontem trasy E20, od 10 grudnia 2017 roku do 10 marca 2018 roku honorowane są ważne bilety wydane na przejazdy pociągami PKP Intercity SA na odcinku Kutno-Konin w następujących pociągach Kolei Wielkopolskich sp. z o.o. Są to pociągi: nr 17207 na odcinku Kutno-Konin, nr 17205 na odcinku Kutno-Konin, nr 17203 na odcinku Kutno-Konin, nr 71202 na odcinku Konin-Kutno oraz nr 71204 na odcinku Konin-Kutno.
Godziny odjazdu wymienionych pociągów można sprawdzić podczas wyszukiwania połączeń kolejowych w rozkładzie jazdy dostępnym na stronie http://rozklad-pkp.pl/.
Dziękujemy Czytelnikowi za przekazanie nam tej informacji.
źródło: https://www.intercity.pl/pl/site/o-nas/dzial-prasowy/komunikaty/honorowanie-biletow-pkp-intercity-w-pociagach-spolki-kw-na-odcinku-kutno-konin.html,

 

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

2 KOMENTARZE

  1. Dziękuję za cenne informacje, sam często podróżuję na tej trasie! Takie rozwiązanie trochę zaoszczędzi mój budżet!

    Proponuję używać rozkładu jazdy Polskich Linii Kolejowych na stronie https://portalpasazera.pl/ jest pełniejszy i szybciej aktualizowany niż rozkład jazdy podany w artukule.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here