Czy propozycje, jakie dla Koła ma Elżbieta Modrzejewska, przekonają mieszkańców miasta?

5
1020
Elżbieta Modrzejewska jest jedną z sześciorga kandydatów na burmistrza Koła. Zdradziła, że do startu w wyborach zachęcili ją członkowie komitetu wyborczego. Ponadto na decyzję wpływ miała sugestia grupy mieszkańców, którzy poprosili, by podjęła się tego wyzwania. – Chcę być z mieszkańcami Koła. Chcę, abyśmy razem pracowali i wiele dobrego dla miasta zrobili, tym bardziej, że rozpoczętych jest wiele pozytywnych zadań – powiedziała Elżbieta Modrzejewska.
Spotkanie, które odbyło się w minioną sobotę, było pierwszym, podczas którego oficjalnie przedstawiła siebie, zaprezentowała grupę kandydatów na radnych, naświetliła punkty programu, a także wysłuchała sugestii i propozycji zebranych.
Najważniejszym jednak punktem wydarzenia była prezentacja jej priorytetów, czyli haseł, z którymi chce do siebie przekonać wyborców i powalczyć o mandat zaufania. – To był dobry rok dla Koła. Ruszyliśmy z odwiertem geotermalnym, i jeżeli będzie mi dane w Kole pracować, chciałabym, by były dwa następne. Jestem już po wstępnych rozmowach z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Ponadto z Bankiem Gospodarstwa Krajowego mamy wstępną umowę na bardzo korzystnych warunkach, by nie obciążać budżetu miasta, na budowę 5 bloków, w których byłoby 108 mieszkań. Na tym jednak nie poprzestaniemy – mówiła kandydatka na burmistrza.
Ponadto Elżbieta Modrzejewska chciałaby wykupić od starostwa budynek po SOSW i stworzyć tam zespół żłobkowo-przedszkolny. Marzy się jej rewitalizacja starówki. Chce zająć się Wartą i zbudować na jej brzegu teren rekreacyjny, wykorzystując środki zewnętrzne, które można pozyskać. Pragnie też wrócić do tematu rewitalizacji parków. Deklaruje wyprowadzenie ciężkiego transportu z miasta poprzez budowę obwodnicy. Ma w planach zagospodarowanie strefy ekonomicznej, by sprowadzić inwestorów, którzy będą przynosić miastu konkretne korzyści. Ale najważniejszą i najodważniejszą wyborczą obietnicą jest… zmiana wszystkich ulic gruntowych na asfaltowe. Taką metamorfozę miasta Elżbieta Modrzejewska deklaruje do końca przyszłej kadencji, jeżeli oczywiście zostanie burmistrzem!
Czy to, co mówi kandydatka KW Dla Dobra Miasta Koła trafi do mieszkańców? Czy obdarzą ją zaufaniem? Okaże się już niedługo. Pierwsza tura wyborów za dwa tygodnie!

Artykuł powiązany: A jednak niespodzianka! Elżbieta Modrzejewska dołączyła do pięciorga kandydatów w wyścigu do fotela burmistrza Koła!

Poniżej galeria zdjęć z wczorajszego spotkania Elżbiety Modrzejewskiej z wyborcami.

 

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here