Cezary Chmielecki zrezygnował z kierowania kolskim szpitalem!

3
1033
Cezary Chmielecki złożył rezygnację z kierowania kolskim szpitalem. Stosowne pismo przesłał do Zarządu Powiatu Kolskiego 27 lutego br. Jego decyzja została zaakceptowana przez starostów. Przyczyn w decyzji dyrektora Chmieleckiego szukać należy w cofnięciu mu zgody przez Zarząd Powiatu Kolskiego na dodatkowe zatrudnienie i na prowadzenie praktyki lekarskiej w czasie poza pełnieniem funkcji dyrektora.
Cezary Chmielecki szefem kolskiego SP ZOZ-u będzie do końca marca br., zatem starostowie już teraz muszą myśleć o obsadzeniu stanowiska osobą, która obowiązki zarządzającego sprawować będzie do czasu rozstrzygnięcia konkursu. Procedury związane z wyłonieniem nowego dyrektora muszą się natomiast rozpocząć w ciągu 2 miesięcy od dnia zwolnienia stanowiska.
Więcej na temat rezygnacji dyrektora Chmieleckiego, jego komentarz w tej sprawie, a także stanowisko władz samorządu powiatowego, znajduje się w aktualnym wydaniu tygodnika „Przegląd Kolski”, na stronie 9. Zachęcamy do lektury.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

3 KOMENTARZE

  1. jeśli okaże się to ktoś z politycznego nadania – to klękajcie narody, takiego fachowca z tytułem dr, kardiologa, rozbudowującego szpital doprowadza się do rezygnacji ze stanowiska! Czy Wy wiecie, co zrobiliście?!

  2. Jakiego kardiologa ??? Takiego co jest zadufany w sobie a nie mysli logicznie co dzieje sie z pacjentem ? Zabiłbyś gościu mojego ojca (” trzeba zachować spokój jak w samolocie, chce pan zabić swojego ojca?”, ” ojciec ma zapalenie woreczka żółciowego “tak mi mówiłeś pamietasz mnie?) – wiec ” doktorku oswiadczam że tato miał silną nie wydolność serca i gdybym go nie wypisał na własne żądanie i nie przewiózł szybko do innego szpitala to by już nie żył. Swoją opieszałością pogorszyłeś znacznie jego wydolność serca wiec nie dobrze mi sie robi jak widze i czytam takie opinie o tym psełdo lekarzu. Moze komuś pomógł ale mojego tate by zabił a w dodatku te pielegniarki na jego oddziale :- zwłaszcza ta blondynka powinna też wylecieć. Zero litości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here