To były I Zawody Herosów Street Workoutu

0
229

Po raz pierwszy odbyły się Zawody Herosów Street Workoutu. Rozegrane zostały w trzech konkurencjach: we freestyle’u, dipach oraz podciąganiu.

Nawet deszczowa pogoda nie potrafiła przegonić zapaleńców, którzy postanowili stanąć do I Zawodów Herosów Street Workoutu. A to kolejny dowód na to, że Stowarzyszenie „Kolanie” trafiło z budową urządzeń do ćwiczeń. W konkurencji freestyle jury jednogłośnie przyznało pierwsze miejsce Kamilowi Skupinowi. Był to najlepiej zaaranżowany i najtrudniejszy pokaz, zarówno w powietrzu jak i na ziemi. W konkurencji dipów wygrał Krystian Laskowski, a w podciąganiu – Jakub Laskowski. Ustanowiono też pierwszy rekord Koła w ilości wykonanych powtórzeń dipów. Od minionej soboty rekord Koła wynosi 48. Być może wynik ten zostanie pobity podczas drugich zawodów, które zaplanowane zostały na wiosnę.

źródło: Stowarzyszenie „Kolanie”, Krzysztof Mazurkiewicz, zdjęcia: Krystyna Rymaszewska

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here