Burmistrz, starosta i prezes czytali dzieciom z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich [FOTO]

0
132

Z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich, dziś rano dzieciom z Przedszkoli Miejskich nr 3 i 5 książki czytali burmistrz Koła Krzysztof Witkowski, starosta Robert Kropidłowski oraz prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Miasta Koła nad Wartą Grzegorz Mokrzycki. Tradycja prezentacji najmłodszym książeczek przez osoby znane w lokalnym środowisku jest celebrowana przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną w Kole od wielu lat. Tegoroczny wybór czytających padł na nowo wybranych jesienią włodarzy miasta i powiatu. Nigdy też w tej roli nie stawał prezes SPMKnW, zatem i on miał dziś swój debiut. 

Zadanie panowie mieli niełatwe, bo najmłodsi bywają wymagającą publicznością, ale podołali zadaniu. W nagrodę otrzymali podziękowania od dyrektor PiMBP w Kole, Aleksandry Kowalskiej. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem, wpisem gości do kroniki pamiątkowej kolskiej książnicy oraz wspólną fotografią. 

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here