“Bumerang” zakończony!

0
72

Wręczono nagrody laureatom konkursu plastycznego pn. Bumerang”. Zorganizowała go Filia dla Dzieci Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole. Tematem i zadaniem artystycznej rywalizacji było zaprojektowanie znaku lub motywu graficznego na torbę z materiału recyklingowego. Na konkurs nadesłano 73 prace z Przedszkoli Miejskich nr 3 i 5 w Kole oraz Szkół Podstawowych w Bierzwiennej Długiej, Dąbiu, Łubiance, Głębokiem, Łuczywnie oraz nr 1 i 3 w Kole.

Jury konkursowe wybrało laureatów w czterech grupach wiekowych. W kategorii dzieci w wieku przedszkolnym pierwsze miejsce zajęła Wiktoria Tęgos, drugie – Lilianna Sosnowska, a trzecie – Mateusz Mrozowski. Wszyscy z Przedszkola Miejskiego nr 3 w Kole. Wyróżnienie trafiło do Nataniela Supła, także z „trójki”.

Wśród uczniów klas 1-3 szkół podstawowych najlepszą pracę wykonał Michał Słodecki, z kl. 3, Szkoły Podstawowej w Łubiance, a drugą nagrodę odebrała Oliwia Bąberska, z kl. 2 tej samej szkoły. W kategorii uczniów klas 4-6 szkół podstawowych pierwsze miejsce zajęła Nadia Chojecka z kl. 5e Szkoły Podstawowej nr 1 w Kole, przed Jakubem Tomczykiem z kl. 5b, Szkoły Podstawowej w Dąbiu oraz Adrianną Rusek z kl. 4b SP nr 3 w Kole. Wyróżnienie dostała Łucja Majkowska z kl. 4b, także z kolskiej “trójki” .

W grupie uczniowie klas 7-8 szkół podstawowych i gimnazjów najbardziej podobały się prace Natalii Gilewskiej z kl. 7 SP w Łuczywnie, Karoliny Gomulak z kl. 7, SP w Łubiance oraz Patrycji Lasoty z kl. 7 SP w Łubiance.

źródło i zdjęcia: PiMBP w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here