Błękitni Mąkolno triumfatorami Małej Kolskiej Ligi

0
70

W hali MOSiR-u zakończyły się rozgrywki Małej Kolskiej Ligi w sezonie 2018/2019. W cyklu 4 turniejów, z udziałem 8 drużyn, rozegrano 56 spotkań. Wszystkie pojedynki stoczone rozegrane ostatniego dnia były bardzo zacięte, a większość z nich kończyła się różnicą jednej bramki lub remisem. Jedyną drużyną, która zanotowała komplet zwycięstw, byli Zjednoczeni Babiak. Zdobycie 12 punktów w ostatniej rundzie pozwoliło jej wskoczyć na podium i ostatecznie zająć III miejsce.

W pościg o pierwsze miejsce próbowała się włączyć jeszcze MKS Olimpia I Koło, ale nie pozwolił jej na to lider rozgrywek, Błękitni Mąkolno II. W bezpośrednim meczu tych drużyn padł bezbramkowy remis, który praktycznie pozbawił piłkarzy Olimpii walki o triumf. Bardzo dobrze tego dnia zagrali także uczniowie SP 2 Koło, którzy wygrali trzy pojedynki, a jeden zremisowali. Niestety, strata punktów w jednym meczu kosztowała ich utratę miejsca na podium i spadek w ostatecznej klasyfikacji na IV miejsce.

Na kolejnych miejscach znalazły się drużyny: GTS Błękitni Mąkolno I, MKS Olimpia II Koło, Straszkovia Straszków i Oranje Babiak. Najlepszym strzelcem rozgrywek został zawodnik GTS-u Błękitni Mąkolno II, Rafał Myśliński.

Po ostatnim spotkaniu wręczono puchary, dyplomy oraz upominki, które ufundowała firma Wood-Mizer. Dekorowanie oraz wręczanie nagród przypadło w udziale Robertowi Bagińskiemu, prezesowi firmy Wood-Mizer, Lechowi Brzezińskiemu, wiceburmistrzowi Koła oraz Jarosławowi Kawce, dyrektorowi Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole.

źródło: Urząd Miejski w Kole, zdjęcia: MOSiR w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here