Będą utrudnienia! Przejazdy kolejowe na ulicach Toruńskiej i Ślusarskiej zostaną zamknięte! [AKTUALIZACJA]

0
449

Planowane są prace remontowe na dwóch przejazdach kolejowych w Kole. Informujemy zatem, że w związku z wykorzystaniem specjalistycznej maszyny torowej, roboty na ulicy Ślusarskiej oraz Toruńskiej są ze sobą połączone, w konsekwencji czego remont przejazdu kolejowego na ulicy Ślusarskiej zostanie przeprowadzony w terminie od 24.01.2018 r. do 25.01.2018 r. W tym czasie przejazd będzie zamknięty.Natomiast przejazd kolejowy na ulicy Toruńskiej w Kole będzie zamknięty od 26 stycznia do 27 stycznia br. Objazd zostanie wytyczony zgodnie z załączonym schematem.

Aktualizacja! Zmiana terminu przeprowadzenia prac i zamknięcia przejazdów kolejowych!

Wczoraj poinformowaliśmy naszych Czytelników o planowanych zamknięciach dwóch przejazdów kolejowych w Kole. Dziś otrzymaliśmy informację, że roboty są przewidziane, ale ze względu na warunki atmosferyczne, zmianie uległy terminy wykonania prac.

Ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe uniemożliwiające wykonanie robót torowych, o których wykonawca prac poinformował Powiatowy Zarząd Dróg w Kole, zaplanowane zamknięcie przejazdu kolejowego na ulicy Ślusarskiej nastąpi w terminie od 30.01.2018 roku do 31.01.2018 roku.

Z tych samych przyczyn nastąpiła zmiana terminu przeprowadzenia robót na przejeździe kolejowym na ulicy Toruńskiej w Kole. Przyjazd ten zamknięty będzie od 01.02.2018 roku do 02.02.2018 roku.

 

źródło i zdjęcie: PZD w Kole