Awans Siatkarza Koło do półfinału Mini Kinder+

0
46

Klub Sportowy „Siatkarz” Koło rywalizował w ćwierćfinałach minisiatkówki podczas zawodów w Środzie Wielkopolskiej, gdzie wystąpił w kategoriach „3” i „4”. W kategorii „trójek” zajął 3. miejsce po bardzo trudnym turnieju i awansował do półfinału rozgrywek Kinder+, natomiast w kategorii „czwórek”, po bardzo zaciętych meczach i bardzo dobrej grze, niestety, uległ w końcowej fazie turnieju i odpadł z rywalizacji.

Wszystkie zespoły zaprezentowały bardzo wysoki poziom, który jest wynikiem ciężkiej i systematycznej pracy na treningach. Trenerzy i zawodniczki cieszą się jednak z zaprezentowanego poziomu zespołów i zaangażowania zawodniczek i zawodników w walkę.

Zespół „4” wystąpił w składzie: Chmielewska Amelia, Kowalska Kornelia, Kwieciak Paulina, Czerwińska Paulina, Radzikowska Joanna, Onak Zofia.

Zespół „3” reprezentowały: Kozajda Zuzanna, Jabłońska Nadia, Grabowska Stella, Piotrowska Kinga, Kukulska Hanna.

źródło i zdjęcia: KS Siatkarz Koło

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here