Aneta Brdyś i Alicja Potocka z kolskiego SOSW odznaczone Medalem KEN

0
244
72143306-1-4320407753093808128-n-cut-1

Dwie nauczycielki Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kole otrzymały w tym roku szkolnym szczególne wyróżnienie. Medal Komisji Edukacji Narodowej trafił do Alicji Potockiej i Anety Brdyś.

Medal Komisji Edukacji Narodowej jest nadawany za wyjątkowe zasługi dla oświaty i wychowania, w szczególności w zakresie działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej, twórczości dla dzieci i młodzieży oraz kształcenia i doskonalenia nauczycieli. Odznaczenie nadaje minister właściwy do spraw oświaty i wychowania z własnej inicjatywy albo na wniosek innych organów.

Uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych – Krzyży Zasługi i Medali za Długoletnią Służbę oraz Medali Komisji Edukacji Narodowej – odbyła się we wtorek, 12 listopada br., w Pałacu Działyńskich w Poznaniu. Odznaczenia i medale wręczyła wicewojewoda wielkopolski Aneta Niestrawska oraz wielkopolski kurator oświaty Elżbieta Leszczyńska.

Aneta Brdyś i Alicja Potocka znalazły się w gronie 116 osób wyróżnionych w tym roku Medalem Komisji Edukacji Narodowej.

źródło: SOSW w Kole, zdjęcie: archiwum prywatne Anety Brdyś

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here