7-letni chłopiec wypadł z balkonu

0
170

Do wypadku z udziałem 7-letniego chłopca doszło wczoraj, tj, 28 lipca br., w Chodowie. Dziecko wypadło z balkonu. Z informacji przekazanych przez rzecznika KPP w Kole, sierż. sztab. Weronikę Czyżewską, wynika, że nieszczęśliwy wypadek miał miejskie około 18.30. Chłopiec był pod opieką 61-letniej babci. – Z balkonu jednego z budynków mieszkalnych, z pierwszego piętra, wypadło 7-letnie dziecko. Zdarzenie miało miejsce w chwili, gdy w pomieszczeniu z balkonem nie było babci chłopca, pod opieką której pozostawał. Policjanci, którzy przybyli na miejsce ustalili, że kobieta była trzeźwapoinformowała rzecznik KPP w Kole. Funkcjonariusze wykonywali czynności w kierunku artykułu 160, paragraf 2 i 3 Kodeksu karnego, które dotyczą nieumyślnego narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Z zebranych informacji wynika, że najprawdopodobniej dziecko weszło na stojący na balkonie fotel i w ten sposób pokonało balkonowe barierki. Na szczęście, upadło na podłoże przy budynku, które było miękkie.

Chłopiec został przewieziony do szpitala w Koninie. Po upadku był przytomny. Szczegółowych informacji o obrażeniach, które można stwierdzić po przeprowadzonych badaniach, w tej chwili jeszcze nie ma. Dochodzenie mające wyjaśnić przyczyny i okoliczności tego wypadku prowadzą funkcjonariusze KPP w Kole.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here