5. Rodzinny Mikołajkowy Nordic Walking… w czerwonych czapkach

0
163

Młodzieżowy Klub Sportowy „Brdów”, w minioną niedzielę, 2 grudnia 2018 roku, zorganizował piąty Rodzinny Mikołajkowy Nordic Walking. Był to ostatni w tym roku marsz zaliczany do Grand Prix MKS „Brdów” 2018. W niedzielne południe na placu przed szkołą zebrało się 52 uczestników przebranych za Mikołajów.

Dokładnie w południe rozpoczęła się rozgrzewka, ćwiczenia i pokazy jak prawidłowo używać kijów w czasie marszu. Ćwiczenia poprowadziła Daria Dąbrowska z Koła. Godzinę później zebrani ruszyli w drogę, która wiodła z Brdowa do Nowin, i z powrotem do Brdowa. Marsz nie zakończył się jednak przy szkole. Uczestnicy poszli dalej do klasztoru ojców paulinów. Tam w sali św. Faustyny zostali poczęstowani gorącym żurkiem, przygotowanym przez panie kucharki, pracujące w klasztornej kuchni, ufundowanym przez przeora klasztoru paulinów, ojca Stanisława Jarosza. Wszyscy biorący udział w marszu otrzymali w prezencie od organizatorów czapki Mikołaja, a potem z czterech medali-puzzli utworzyli kompozycję.

źródło i zdjęcia: MKS „Brdów”

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here