40 firm, 300 wypełnionych formularzy, mecz piłkarski i nie tylko, czyli I Kolskie Targi Przedsiębiorczości

4
411

Prawie 40 wystawców odpowiedziało na zaproszenie organizatorów i zorganizowało swoje stoiska podczas I Kolskich Targów Przedsiębiorczości, które wczoraj odbyły się na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole. Z informacji uzyskanych od Roberta Gajdy i członków Forum Gospodarczego „Aktywne Koło” wynika, że odwiedziło je niemal 1.750 osób, a ponad 300 wypełniło formularze do pracy i złożyło CV. – Najważniejsze dla nas było to, że były to targi związane z możliwością znalezienia zatrudnienia. Osoby zainteresowane mogły zasięgnąć informacji w przedsiębiorstwach, które miały przygotowane oferty na konkretne stanowiska pracy. Istotne okazały się sposobność do wymiany doświadczeń między firmami oraz możliwość bliższego poznania tego, czym konkretne zakłady z terenu Koła i powiatu kolskiego się zajmują. Jak widać pomysł był rewelacyjny i mamy nadzieję że za tym pójdzie podjęcie pracy. Jeśli dzięki temu wydarzeniu choć kilka osób znajdzie pracę, to było warto. Dziękujemy wszystkim wystawcom za ich obecność i to, że uwierzyli w tę inicjatywę, a mieszkańcom za obecność na targach. Dziękujemy też kolskim miłośnikom starych motocykli za możliwość przyjrzenia się z bliska przepięknym motocyklom, sponsorom, mediom, a także Urzędowi Miasta w Kole za wsparcie merytoryczne, pomoc w organizacji, a także dyrektorowi MOSiR-u za wspaniałe przygotowanie stadionu – powiedzieli organizatorzy, którzy zapowiedzieli, że za rok będę chcieli wydarzenie powtórzyć z jeszcze lepszym skutkiem.

Atrakcjami towarzyszącymi targom był mecz old-boyów Lecha Poznań i Olimpii Koło i obecność Tomasza Kosa, a także park rozrywki, możliwość przejażdżki konnej oraz koncert grupy B-QLL.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

4 KOMENTARZE

  1. Fajnie było . w przyszłym roku słyszałem, że jeszcze lepiej ma być ale to już zależy też od nas...

    Nie ma jak to pomarudzić i nic nie robić. Pierwszy i chyba nie ostatni raz zorganizowana całkiem udana impreza przez osoby chcące coś w Kole zmienić i zaangażować ludzi i firmy czyli Roberta i Aktywne Koło. Oczywiście było za ciepło a może za zimno, za sucho a może za mokro, za cicho a może za głośno, mało a może za dużo ludzi, mało atrakcji a może jednak za dużo… ???

  2. Ciekawe gdzie te 40 firm było , jak dla mnie porażka a firmy które były to głównie po to żeby się pokazać ale na pewno nie po to żeby można było złożyć CV ,jedynie dwie firmy które potrzebują pracowników ale płci męskiej.

  3. Panie Gajda, firmowane przez pana Targi Przedsiębiorczości to jedna wielka lipa. Zaczyna pan kampanię wyborczą kłamstwem, a to źle wróży pana zwycięstwu w wyborach na burmistrza miasta Koła. Takie imprezy były organizowane dużo wcześniej i to nie pan jest pomysłodawcą prezentacji przedsiębiorców. Prezentowane firmy nie potrzebują takiego spotkania by się poznać, bo doskonale na lokalnym rynku się znają. Dla poszukujących pracy to totalna fikcja z CV, a według pana szukający pracy to idioci, którzy nie potrafili wcześniej trafić do pracodawców prezentujących się na Targach. Na podstawie pokazanych przez media zdjęciach i mojej obecności na stadionie mogę zdecydowanie stwierdzić, że zainteresowanych wystawiającymi firmami osób było góra trzy tysiące, mecz obejrzało 250 kibiców, a koncert, żałosnych według mnie artystów słuchało 120 najbardziej zagorzałych fanów disco polo. Nie tędy droga panie Gajda.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here